top

Najnowsze komentarze

Jaki syrop wybrać na kaszel.

Na rynku farmaceytycznym istnieje wiele produktów przeznaczonych do leczenia kaszlu, w tym również syropy. Warto wiedzieć, jakie syropy na kaszel (tutaj vicks.pl) wybrać, aby jak najszybciej pozbyć się niemiłych dolegliwości ze strony układu oddechowego. Syropy na kaszel należy dobierać odpowiednio, kierując się rodzajem kaszlu i czasem trwania choroby.

syropy na kaszel

Foto: aptekawaw.pl

Najprostszy podział specyfików lekarskich dotyczy rozróżnienia…

Najprostszy podział specyfików lekarskich dotyczy rozróżnienia kaszlu suchego i mokrego. Niemal każda firma posiada w swojej ofercie syropy na kaszel przeznaczone dla różnych konsumentów. Najbardziej popularnym syropem przeznaczonym do leczenia kaszlu mokrego jest Flegamina. Pomaga ona odkrztuszać wydzielinę zalegającą w naszych drogach oddechowych. Syrop należy stosować jedynie w godzinach przedpołudniowych, ponieważ rozrzedzona przez składniki leku wydzielina męczyłaby nas przez całą noc. Kolejnym znanym syropem na kaszel jest Mucosolvan dostępny w dwóch wariantach, do leczenia kaszlu suchego oraz mokrego. Ostatnio natomiast pojawił się na rynku specyfik, który łączy składniki i przeznaczony jest dla wszystkich pacjentów skarżących się na kasłanie. Dobrym syropem jest także Pini, znany już od lat. Zrobiony na bazie naturalnych składników i ziół szybko pomaga dojść do zdrowia.

syropy na kaszel

Foto: www.experto24.pl

Jego zaletą jest także wspaniały, orzeźwiający zapach…

Jego zaletą jest także wspaniały, orzeźwiający zapach. Także Herbapect stosuje się na kaszel i dostępny jest w dwóch wariantach. Na rynku pojawił się też Herbapect Junior, przeznaczony dla najmłodszych pacjentów. Flavamed natomiast ma skład bardzo podobny do Flegaminy i należy przyjmować go, gdy dokucza nam kaszel mokry. On również ułatwia odkrztuszanie wydzieliny, przez co nasze drogi oddechowe zostają szybko i skutecznie oczyszczone. Syropy na kaszel dostępne są bez recepty. Warto dopytać w aptece farmaceuty, który z nich wybrać. Syropy na kaszel niemal zawsze leczą nasze dolegliwości.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

top